1 tane RX570 8 GB OC kartın mining getirisi ne olur?

MrDrCocktail

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar! Aklıma ufak bir konu takıldı, 1 tane RX570 8 GB Armor OC ekran kartı ile ayda ne kadar kazanılır bir fikri olan var mı? Hesaplayamadım, aklım karıştı. Size sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar! Aklıma ufak bir konu takıldı, 1 tane RX570 8 GB Armor OC ekran kartı ile ayda ne kadar kazanılır bir fikri olan var mı? Hesaplayamadım, aklım karıştı. Size sormak istedim.

Bu konuya girin. Orada hesaplama linki var. Kartınızın mh/s değerlerini de internette aratarak bulabilirsiniz. Kartınızı yazıp sonuna "ethereum mh/s" yazmak yeterli. Sonucu size verir.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Bu konuya girin. Orada hesaplama linki var. Kartınızın mh/s değerlerini de internette aratarak bulabilirsiniz. Kartınızı yazıp sonuna "ethereum mh/s" yazmak yeterli. Sonucu size verir.
En düşükten hesapladım. 20 Mh/s ile aylık $ 43.98 ediyor. Elektrik hariç elektriği ise 150 tl'den hesaplasak 173 tl kalıyor öğrenci olduğum için aslında iyi bir rakam fakat ekran kartının ömrünü iyice kısaltıyor

Hiç değmez. Kartı direk satsan daha çok kâr edersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…