1 TB SATA SSD önerisi

749715

Picopat
Şu anda bilgisayarımda sadece M.2 500 GB'lık bir SSD var fakat bu yetmiyor ve gidip de 1 TB M.2 almak istemedim. Sonra bu elimde kalacak satmakla da uğraşmak istemiyorum. O yüzden bu M.2'yi Online oyunlar için kullanacağım. Diğer 1 TB'lık SATA SSD'yi ise hikayeli oyunlar için. 3000-3500 TL civarında bildiğiniz güzel SATA SSD varsa önerilerinizi bekliyorum.

Şu anda bilgisayarımda sadece M.2 500 GB'lık bir SSD var fakat bu yetmiyor ve gidip de 1 TB M.2 almak istemedim. Sonra bu elimde kalacak satmakla da uğraşmak istemiyorum. O yüzden bu M.2'yi Online oyunlar için kullanacağım. Diğer 1 TB'lık SATA SSD'yi ise hikayeli oyunlar için. 3000-3500 TL civarında bildiğiniz güzel SATA SSD varsa önerilerinizi bekliyorum.

M.2 dönüştürücü adaptör alıp bir tane daha M.2 kullanabilirsin aslında.

Samsung 870 EVO gayet iyi bir tercih olabilir. Ben de sizinle ayni durumdaydım ama sıfır bir SATA'ya 3000₺ vermek istemediğim için sahibindenden param güvende ile 1300₺'ye SanDisk 1 tb SSD aldım, geldi sağlığını kontrol ettim(%98'di) ve bir aydır mutlu bir şekilde kullanıyorum. Size de bu yöntemi öneririm.

Samsung 870 EVO gayet iyi bir tercih olabilir. Ben de sizinle ayni durumdaydım ama sıfır bir SATA'ya 3000₺ vermek istemediğim için sahibindenden Param Güvende ile 1300₺'ye SanDisk 1 TB SSD aldım, geldi sağlığını kontrol ettim(%98'di) ve bir aydır mutlu bir şekilde kullanıyorum. Size de bu yöntemi öneririm.

Daha hiç piyasaya bakmadım açıkçası bu Samsung kenarda dursun dediğiniz gibi bir sahibindene falan göz atayım güzel bulursam alabilirim.

Samsung 870 EVO gayet iyi bir tercih olabilir. Ben de sizinle ayni durumdaydım ama sıfır bir SATA'ya 3000₺ vermek istemediğim için sahibindenden Param Güvende ile 1300₺'ye SanDisk 1 TB SSD aldım, geldi sağlığını kontrol ettim(%98'di) ve bir aydır mutlu bir şekilde kullanıyorum. Size de bu yöntemi öneririm.

Hocam normalde şu an kullandığım M.2 SSD'nin sağlığına hiç bakmamıştım şimdi merak edip baktım da 1 buçuk ayda %97'ye düşmüş hiç normal gelmedi bana. Değerlerde bir sorun var mı acaba anlıyorsanız bakabilir misiniz?

1709816381788.png

Yeni konular

Geri
Yukarı