1 TB ya da 2 TB M.2 SSD önerisi

Samsung 980 Pro iyidir ama fiyat performans olarak ne kadar verimli olur onu bilmiyorum

DRAM'li uygun fiyatlı bir şey istiyorsan;
DRAM'li kaliteli bir şey istiyorsan;

Eyvallah Sağolasın

Eski sistemimi sattım yeni bir sistem kuruyorum şimdi. Özellikleri yazsam bakabilir misiniz ?
-Amd Ryzen 5 5600
-Deepcool LT520 WH RGB 240mm Sıvı Soğutma
-Msi B 550 A Pro (Anakart)
-CORSAIR Vengeance 32GB (2x16GB) CMK32GX4M2D3600C18 DDR4 3600MHz C18 Pc Ram
-MSI Mag A750GL PCI5 750W 80+ Gold PSU
-Kingston 1TB KC3000 NVMe M.2
-Üst kısım 360mm e kadar destekleyecek Kasa tavsiyesi ( Daha önce Corsair Carbide almış ve sığmamıştı )
-Aklımdaki Ekran Kartı 6750 XT ( 2K da sıkıntı yaratmayacak başka bir ekran kartı ve 2K 27" Monitör tavsiyeniz var mı )
-F/P Red Switch Klavye ve Mouse

Son düzenleme:

-5600 ile hava soğutma da kullanabilirsin. Thermalright Phantom Spirit şu aralar çok uygun fiyatlı
-Corsair Vengeance'lar yüzünden başı ağrıyan arkadaşlarım oldu. Şu ikisi daha stabil diye biliyorum;
-Kasa olarak Dark maxima V30 önerebilirim. O fiyatlardaki en büyük kasa olabilir.

Amd mühendisleri sağolsun işlemcilerine bol keseden voltaj veriyorlar. Deli gibi voltaj çekiyor. Daha önceki işlemcim R5 3600 1.4 V de çalışırken undervolt ile 1.18750 V ye kadar düşürmüştüm. Hem ileride değiştirirsem hem de daha şık duruyor diye sıvı soğutmaya daha yakınım.
2 senedir kullandığım RAM ler Corsair Vengeance 3200 MHz idi baya memnundum aslında. Ama XPG ye bir bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…