1 Temmuz Elektrik Zammı

Halk için elektrik fiyatında bir zam şu anlık söz konusu değil. Aylık 80.000₺ üzeri tüketimi olan abonelere geçerli olacak bir zam bu. Tabii bu tamamen iyi haber diyemeyiz çünkü birkaç aya kalmaz üretim maliyetleri artacağından ürünlere zam gelecek. Geçmiş olsun.

Sonra kaçak elektrik neden geliyor

Halka çalmayı öğrettiğiniz için teşekkürler verdiğiniz vergiler ile.

300'lük fatura 500₺ oldu ama bu gidişle 1.000₺ olacak. Bu zam ile birlikte bütün ürünler tekrar zamlanır ve hırsızlık daha da artar herhalde.

Vallahi "milletin adamı" millete .oymaktan hiç korkmuyor.
Gideceklerinden artık kendileri de emin oldukları için paravan yandaş firmalar üzerinden halkı sömürüp semirmenin tüm sınırlarını zorluyorlar.

Eski hükümetler, ekonomi kötü diye istifa etmişler hep. Erdoğan da tam koltuk sevdalısı çıktı ya. Adamın ülke yansa umrunda değil, yeter ki koltuğumdan etmeyin beni derdinde.

Yandaş olmayan elektrik kurumu yok galiba. Her yerden semirmeye devam...

Eski hükümetler, ekonomi kötü diye istifa etmişler hep. Erdoğan da tam koltuk sevdalısı çıktı ya. Adamın ülke yansa umrunda değil, yeter ki koltuğumdan etmeyin beni derdinde.
Koltuk gitti gidiyor artık. Niyet sadece o değil. Vurgunlara devam ediyorlar el birliği ile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…