1 Yıldır platonik âşığım

Herşeyi söyleyeyimmi?

• Söyle

Oy: 51 85,0%
  • Söyleme

Oy: 9 15,0%

• Oy verenlerin toplamı
    60
@Jira hocam genç dimağlara bi' akıl ver 🙂
Estağfurullah. Akıl vermek bizim işimiziz değil. :D

Her bakan, gülen kızla ilişki yaşasaydık evimizdeki eşyadan çok ilişkimiz olurdu sanırım. :D Madem bu yönde kız sana umut verdi (dediğine göre) o zaman senin de yapman gereken ilk adımı atmak. Çık karşısına teklif et, yapmadığın için değil yaptığın için pişman olursun en fazla, içinde kalıp sana daha fazla dert oluşturmaz.

Estağfurullah. Akıl vermek bizim işimiziz değil. :D.

Her bakan, gülen kızla ilişki yaşasaydık evimizdeki eşyadan çok ilişkimiz olurdu sanırım. :D madem bu yönde kız sana umut verdi (dediğine göre) o zaman senin de yapman gereken ilk adımı atmak. Çık karşısına teklif et, yapmadığın için değil yaptığın için pişman olursun en fazla, içinde kalıp sana daha fazla dert oluşturmaz.

O işi daha 1 yıl önce yaptım ama bir o Instagram hikayesinde her şey bitti galiba :(

Alçak gönüllülüğe gerek yok hocam, görmüş, geçirmiş, abimiz yaşında adamsın. Elbette senin işin 🤣
Eyvallah, eksik olma dostum. :D
O işi daha 1 yıl önce yaptım ama bir o Instagram hikayesinde her şey bitti galiba :(
O bitirdiyse senin de bitirip yoluna devam etmekten başka çaren yok. Çabayı hak etmeyen bir insana çaba gösterilmez, tek taraflı da yürümüz aşk meşk işleri. Kız naz yapsaydı, gönlü biraz sende olsaydı zaten ışıklarını yakardı, biz de o zaman peşini bırakma derdik ama seninki başlıkta dediğin gibi platonik olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı