10.000-12.000 TL sistem tavsiyesi

aliceri

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Arkadaşlar. Bana da yardım ederseniz çok memnun olacağım. Adobe (Photoshop, Illustrator), Corel ve 3DS Max gibi uygulamaları kasmadan açabilen ve/veya PUBG de bana sıkıntı vermeyen masaüstü PC almak istiyorum. Bütçem maksimum 12K.
Tavsiye verebilen arkadaş varsa rica etsem...

Selamünaleyküm. Arkadaşlar. Bana da yardım ederseniz çok memnun olacağım. Adobe (Photoshop, Illustrator), Corel ve 3DS Max gibi uygulamaları kasmadan açabilen ve/veya PUBG de bana sıkıntı vermeyen masaüstü PC almak istiyorum. Bütçem maksimum 12K.
Biraz bekleyin indirim kovalayın 3060 sistem kaparsınız. Geçen haftalarda 13 bine gelmişti.

DOST KAYAOGLU-DK4 INTEL / INTEL i3-12100F / ASUS Radeon DUAL RX 6600 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR eğer 200TL bütçenizi aşabilirseniz bu aşamaz ise bu DOST KAYAOGLU-DK4 AMD / AMD Ryzen 5 5500 / ASUS Radeon DUAL RX 6600 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Yeni konular

Geri
Yukarı