10.000 TL bütçe sistem önerisi

Bütçe
10.000
Sistem salı günü elimde olur o zaman konuşuruz.
İyi o zaman, bu burada dursun. Isılar fazla olursa kullanabilirsiniz.

Gayet güzel bir kasa. sesi de azdı.
Sesi fanlarıyla alakalı bir durum. Bahsettiğim alttaki küçük delikle alakası yok.

Sesi fanlarıyla alakalı bir durum. Bahsettiğim alttaki küçük delikle alakası yok.
Tamam işte bir tek ses değil ki. ısınma da yapmıyordu. kasayı görme şansım oldu çünkü kasa bayağı yaygın ülkede. F/p sistemlerde hep kullanılıyor

Yani bende tek fanlı EVGA 2060 var. İyi bir kqsa tercihi ile hiç ısınma sorunu yaşamadım. İnternette kullananlara sordum gayet memnunlardı. Dediğiniz gibi sorunlu bir sistem olsa millet dalevereye verir ortalığı zaten. Gelsin göreceğim.

Tamam işte bir tek ses değil ki. ısınma da yapmıyordu. kasayı görme şansım oldu çünkü kasa bayağı yaygın ülkede. F/p sistemlerde hep kullanılıyor

Yani bende tek fanlı EVGA 2060 var. İyi bir kqsa tercihi ile hiç ısınma sorunu yaşamadım. İnternette kullananlara sordum gayet memnunlardı. Dediğiniz gibi sorunlu bir sistem olsa millet dalevereye verir ortalığı zaten. Gelsin göreceğim.
Siz beğendiyseniz sorun yok, umarım sorun yaşamazsınız.

Siz beğendiyseniz sorun yok, umarım sorun yaşamazsınız.
Sağolun hocam ama dediğim gibi. 10k ya daha iyi bir amd sistem olsa amd alırdım. 1 aydır araştırıyorum. Geçen hafta 8k ya baktığım sistem 11k olmuş. ondan kaçırmadan aldım. Malum dolar 16. her şey uçuyor. sorun yaşarsam yazarım. zaten dediğiniz gibi olursa bilgisayar ilk günden gösterir kendini.

13kya bundan kat kat iyisi toplanır.

Bütçe yeterse bunu öneririm.

Bu sistem kesinlikle alınabilir hatta bu sistemden f/p sistem yok sanırım. Anakartı değiştirip B450 yapabilirsin ayrıca RAMlerde Team T-Force 16 GB Dual RAM'ler olabilir. Kesinlikle öneriyorum.
Peki önerebileceğiniz 144 Hz en ucuz Full HD monitör var mı?
AOC C24G1.

Geri
Yukarı