10.000 TL kaliteli saat önerisi

Tissot prx ve citizen tsuyosaya tertemiz bir zam daha geldi. Almaktan vazgeçtim arkadaşlar.
Yurt dışından almak çok mantıklı oluyor, çıkan tanıdıklarıma aldırmadım ama kendim uzun bir seyahate çıkarsam bi Hamilton Khaki falan almayı düşünüyorum. Burada şu an 19000 liraya çıkan saati 500 dolar civarına alma şansı oluyor. Öğrenci halimle alsam bile en kötü ihtimalle ihtiyacım olduğunda aldığım fiyata satarım diyorum.

Son düzenleme:
@ecvk hocam Rolex'in yeri ayrı şimdi, bir tanıdığım var submariner takan saat saat deği ki mübarek 10 metre uzaktan parlamaya başlıyor. Dive watch da dediğiniz gibi trend oldu ama malum bezellerinin renkleri her gömlekle uyumlu olmayabilir. Tercih meselesi tabi, ben de bir yerden para bekliyorum birkaç parça eşya da satacağım PRX mi alsam yoksa Kamasu ile Seiko 5 mi alsam diye düşünüyorum. 🙂
Zor seçim. Benim için elimdeki saatlere göre değişir. Benzerleri varsa PRX tercih ederim. Ama yoksa iki mekanik saat 1 mekanik saatten iyidir.
Seiko 5 in model seçeneği fazla. Kamasuyu günlük olarak alıp görece resmi durumlar için tercih edebilirsin. Veya tam tersi.

Bezel konusuna gelince, siyah bezel iki durumda da sırıtmıyor bence. Lacivert takım elbise ile Pepsi bile fena olmuyor bence. 👍

Yurt dışından almak çok mantıklı oluyor, çıkan tanıdıklarıma aldırmadım ama kendim uzun bir seyahate çıkarsam bi Hamilton Khaki falan almayı düşünüyorum. Burada şu an 19000 liraya çıkan saati 500 dolar civarına alma şansı oluyor. Öğrenci halimle alsam bile en kötü ihtimalle ihtiyacım olduğunda aldığım fiyata satarım diyorum.
Amazon black friday indirimleri ile baya avantajlı oluyor. Satıcı amazon.com, amazon.de vb. olmak kaydı ile.

Geri
Yukarı