10.000 TL laptop seçimi

Bütçe
10000 +-500

Bence TUF tercih etmeli malzeme kalitesi ve soğutma farkı da var arada.

Son düzenleme:
TUF modelin siparişini verdim.
Hayırlı olsun hocam. Laptop gelince Valorant oynuyorsanız FPS testi ve AAA oyunlarda sıcaklık testi yapabilir misiniz? Aynı laptopu bende almayı düşünüyorum fakat NVIDIA Optimus teknolojisi yüzünden Valorantta 100 FPS almak istemiyorum. Laptop geldikten sonra Valorantta FPS ve genel sıcaklık durumunu paylaşırsanız beni aydınlatmış olursunuz.

Ayrıca @Ray Kurzweil bana ilk attığınız linkteki rami önermişti. Dolayısıyla ben de onu öneririm.

Valorant maalesef oynamıyorum. Kargo gelir gelmez gerekli kontrolleri yapıp ayrılacağımdan test yapmam münkün olmayabilir. Eğer imkanım olursa oynadığım oyunlardan testleri atarım. Teşekkür ederim RAM hakkındaki öneriniz ve iyi dilekleriniz için.

527 lira olan RAM'i alabilirsin benim sana attığım uyumlu, bir sorun çıkaracağını sanmıyorum. ASUS tüm TUF serisinde aynı RAM'i kullanıyor cl22 3200mhz. Bende bir TUF kullanıcısıyım sana önerdiğim RAM'i aldım taktım sorunsuz Dual Channel çalıştı.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…