10.000 TL oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
10K
Yakın zamanlarda sistem topladım ve baktım ki koltuk yok bir ufak araştırdım ve bunu buldum. Daha iyi önerileriniz varsa bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Oyuncu koltuğu diyor.

Oyuncu koltuğu diyor.

Biliyorum ve ofis koltuğu daha iyi bir seçenek olur yazıp önerimi yapıyorum. Ofis koltukları oyuncu koltuklarından daha rahatlar çünkü. Eğer konu sahibi buna rağmen oyuncu koltuğu istiyorsa bütçesi dahilinde öneri yapar diğer kullanıcılar.

Peki sence konu sahibi oyuncu koltuğu mu ofis koltuğu mu diye soramıyor mu ? Neden sorusu olmayan şeyi cevaplıyorsunuz ki ? 3080 ekran kartının altına 6900XT daha iyi yazanlar gibi..

Peki sence konu sahibi oyuncu koltuğu mu ofis koltuğu mu diye soramıyor mu? Neden sorusu olmayan şeyi cevaplıyorsunuz ki? 3080 ekran kartının altına 6900XT daha iyi yazanlar gibi.

Kardeşim niye bu kadar agresifsin ki adam bir şey dememiş fikrini sunmuş sadece.

10k diyorsan al sana en iyisi.
Asus ROG Chariot Oyuncu Koltuğu https://www.amazon.com.tr/dp/B07ZKH7TYB/ref=cm_sw_r_apan_i_XFTF429XBZVN7QD3H2DC?_encoding=UTF8&psc=1

Seduna'ya bu kadar para verilmez bence.
Nurus veya Bürotime'a bakılmalı bu fiyat bandında. Ben de ofis koltuğunun daha iyi bir seçenek olduğunu savunuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…