10.000 TL PC toplama

Bütçe
10000
HS 60Pro veya Void Elite'den istediğinizi seçebilirsiniz. Void Elite sorunları biraz uğraştırıcı olabilir. Belki sıkılırsınız diye önermedim, ayrıca rahatlık kafa yapınıza da bağlı. Mekanik klavye olarak şu olabilir, bu arada mouse konusunda el boyutu ve tutuşunu da öğrenebilir miyim?

2. el konusunda da eğer temiz bir ürün bulunursa alınabilir.

Tabii ki 2. el olabilir ama sorunsuz olursa elim biraz büyük diyelim ortalamanın biraz üstünde bilekten değil koldan oynuyrm fakat alışırım zamanla Void daha fazla hoşuma gidiyor hem görünüşten hem de kaliteli bir ürün bir de o klavye yerine XPG Summoner Cherry MX Blue klavye olur mu ikisi de Cherry MX yani kalite kokuyor fakat biri Blue biri Red benim tercihim Red'den yana olurdu ama XPG hem RGB hem de bilek desteği var.
Bir de bu klavye sizce nasıldır opto-mechanical Switch hoşuma gidiyor da neden bu kadar ucuz bilmem normalde onun fiyatı 1, 5K civarı link şu.

Tek 120 Hz monitör ve 250 TL klavye 150 TL mouse kullansan biraz ne olur?

Üzgünüm dostum şu an zaten kullanıyorum fakat hiç memnun değilim dediğim gibi ne shorder peek atabiliyrm ne Flight hem de rakip mekanik klavye ile 1 0 önde beni öldürmesi çok normal yani.

Hocam, toplarız oyun için olmaz, oyun için toplarız ekipmanlar olmaz. 10.000 Türk lirası çok az bir bütçe.

Topla kankam ekipmanlara özen göster zaten dediğim gibi oyunlarım yüksek değil RX570 bile yeterli ya da 1650 2. elde olur ve Adana'da yaşıyorum.

Son düzenleme:
Tabii ki 2. el olabilir ama sorunsuz olursa elim biraz büyük diyelim ortalamanın biraz üstünde bilekten değil koldan oynuyrm fakat alışırım zamanla Void daha fazla hoşuma gidiyor hem görünüşten hem de kaliteli bir ürün bir de o klavye yerine XPG Summoner Cherry MX Blue klavye olur mu ikisi de Cherry MX yani kalite kokuyor fakat biri Blue biri Red benim tercihim red den yana olurdu ama XPG hem RGB hem de bilek desteği var.
birde bu klavye sizce nasıldır opto-mechanical switch hoşuma gidiyor da neden bu kadar ucuz bilmem normalde onun fiyatı 1,5k civarı link şu

üzgünüm dostum şuan zaten kullanıyorum fakat hiç memnun değilim dediğim gibi ne shorder peek atabiliyrm ne flight hemde rakip mekanik klavye ile 1 0 önde beni öldürmesi çok normal yani

Topla kankam ekipmanlara özen göster zaten dediğim gibi oyunlarım yüksek değil RX570 bile yeterli ya da 1650.
XPG de Corsair de oldukça başarılı ürünlerdir. Ayrıca belirtmek isterim Corsair de RGB aydınlatma ve bilek desteğine sahiptir. Bu yüzden seçimi Switch seçimine göre yapmanız mantıklı olacaktır. Razer'a gelirsek fiyat muhtemelen stok gelince artacaktır.

PC'ye para kalmadı 😀. Ne istediğinizi belirleyin. Olmazsa olmaz parça varsa bütçeden düşün. Onun dışında ıvır zıvır şeylere çok bütçe ayırırsanız iyi bir PC olmaz. Yavaş yavaş eklersiniz onları hepsi bir anda bu bütçeyle olmaz.

XPG de Corsair de oldukça başarılı ürünlerdir. Ayrıca belirtmek isterim Corsair de RGB aydınlatma ve bilek desteğine sahiptir. Bu yüzden seçimi Switch seçimine göre yapmanız mantıklı olacaktır. Razer'a gelirsek fiyat muhtemelen stok gelince artacaktır.
tşk ederim ama bilek desteği küçük değilmi
PC'ye para kalmadı 😀. Ne istediğinizi belirleyin. Olmazsa olmaz parça varsa bütçeden düşün. Onun dışında ıvır zıvır şeylere çok bütçe ayırırsanız iyi bir PC olmaz. Yavaş yavaş eklersiniz onları hepsi bir anda bu bütçeyle olmaz.
elime her ay Belli bi para geçmiyor alırsam hepsini alıcam ve pc sorun çıkartmasın sorundan kastım ne bilm şuan benim pcye daha büyük mause pad lazım keşke oradayken alsaydım diyorum elime para geçse yavaş yavaş önce pc ve ekipmalar sonra istenilen diğer ekipmanlar ama geçmiyor sadece okul harçlığı

tşk ederim ama bilek desteği küçük değilmi

elime her ay Belli bi para geçmiyor alırsam hepsini alıcam ve pc sorun çıkartmasın sorundan kastım ne bilm şuan benim pcye daha büyük mause pad lazım keşke oradayken alsaydım diyorum elime para geçse yavaş yavaş önce pc ve ekipmalar sonra istenilen diğer ekipmanlar ama geçmiyor sadece okul harçlığı
Küçüklük el ve bilek büyüklüğüne göre değişir ama yine de çok sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum. Eğer Blue Switch kullanırım derseniz XPG tercih edilebilir fakat Red Switch istiyorsanız Corsair tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı