10.000 TL PS5 için monitör önerisi

Bütçe
10000

Dushh

Hectopat
Yer
İstanbul
Monitör
4k 2k
dragos edgeless gp 4K olarak bunu buldum iyi midir yoksa PS5 için 4 değil de 2K mı almalıyım? Önerebileceğiniz var mı monitör? 10k falan bütçe.

Bu da iyi gibi bence önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
dragos edgeless gp 4K olarak bunu buldum iyi midir yoksa PS5 için 4 değil de 2K mı almalıyım? Önerebileceğiniz var mı monitör? 10k falan bütçe.

Düşündüğünüz monitör gayet güzel ve PS5 4K'yı destekler 60Hz gayet güzel zaten PS5 maksimum 120Hz'e 4K destekliyor yani düşündüğünüz monitör gayet güzel ve büyük.

Hikaye modlu oyun oynayacaksan renk doğruluğunu önemsemiyorsan düşünebilir.FPS oyunları için tavsiye etmem.

Hikaye modlu oyun oynayacaksan renk doğruluğunu önemsemiyorsan düşünebilir. FPS oyunları için tavsiye etmem.

Düşündüğünüz monitör gayet güzel ve PS5 4K'yı destekler 60Hz gayet güzel zaten PS5 maksimum 120Hz'e 4K destekliyor yani düşündüğünüz monitör gayet güzel ve büyük.

Hem FPS hem hikaye oynuyorum yani güzel gözükür illaki bence o kadar fark etmem bile iyi derseniz alacağım başka öneri varsa ona da bakabilirim.

Hem FPS hem hikaye oynuyorum yani güzel gözükür illaki bence o kadar fark etmem bile iyi derseniz alacağım başka öneri varsa ona da bakabilirim.
asus rog strix xc249cm incele 270hz ıps ekran 1ms ek olarak msı optix mag301cr2 incele senin için en iyi kararı verirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı