10.000 TL Sistem Tavsiyesi

MRDEMR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 10 bin TL'ye kadar sistem toplamayı düşünüyorum. 2 tane paylaşımda bulundum. Birisi 7 bin TL'ye denk geliyor. Limitim 10 bin TL. Sizin önerileriniz nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer güçlü bir sistem toplayıp istediğini yapmak istemesi size kalmaz. Her şeyi vardır bu para ile de sistem toplamak istiyordur. Lütfen böyle saça sapan eleştiri yapmayın. Parasını nereye harcayacağı size kalmadı. Nereye harcamak isterse harcar. Sadece sistem tavsiyesi istemiş tavsiyenizi yapıp işinize bakın. Konuya dönecek olur isek. Technopat.net' in toplamış olduğu Skylake sistemi alabilirsiniz. Oyun testleri' de mevcut. Çok iyi bir sistem fiyat 6.088,41 TL gerisini' de cebinize koyar veya ekipman alırsınız.
Bilgisayar: Technopat Skylake i5-6600K Z170 Gaming 16GB DDR4 USB 3.1 Oyuncu Bilgisayarı
Oyun testleri:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bencede Skylake bir sistem yeter ama bu bütçeyi tamamen kullanmayı düşünüyorsanız kesinlikle X99 sistem toplanmalı.
Toplam 9182 TL.

Screenshot_2015-10-05-15-12-35.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı