10.000 TL Sistem Tavsiyesi

Yorumun benim için çok yararlı oldu.O zamanlarda da iletişime geçersek çok iyi olur.Açıkçası ilk defa pc toplayacağım için tecrübesizlik var.Parçaları farklı yerden alıp kendim birleştirsem, parçalarda bozulma vs. olduğunda sıkıntı yaşar mıyım?
@Leo Corte

Elbette bir problem olduğunda zaten değişim sizin en doğal hakkınız. Hatta koşulsuz iade dahi yapabilirsiniz. Bu sizin yasal hakkınız. Garanti ise işlemekte onda da bir sıkıntı olmaz ama anakartı alıp ikiye bölerseniz kimse iade almaz, garantide bakmaz baştan söyleyeyim (=

Ayrıca ilk defa PC toplayıp ve bunu kendi ellerinizde birleştirmek gerçekten çok güzel bir duygudur. O bilgisayar gerçekten dünyanın en bilgisayarı oluyor ve anlamlı oluyor. PC toplamakta zaten çocuk oyuncağı, işlemciyi sataya bağlama gibi bir durum yok yada ekran kartını işlemci soketine takamıyorsunuz (= İşlemciyi ters takmada söz konusu değil. Tek uğraşacağın nokta CPU ve eğer varsa GPU soğutması. Onun dışında bulduğun parçayı uyan yere tak ve bol bol bilek kası yaparak vidala gitsin (= Arkadaşlarında dediği gibi zaten bir sürü video var artık. 15 sene önce ilk bilgisayarımı topladığımı hatırlıyorum da.... Güzeldi gerçekten. (=

Duygusallığı bir kenara bırakırsak (= istediğin zaman ulaşabilirsiniz tabi ki. Yardım etmekten mutluluk duyarım.

Bol oyunlu günler dilerim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı