10.000 TL TV önerisi

Sizce bu televizyon alınır mı? Herhangi bir kronik sorunu var mı? Yerine önerebileceğiniz herhangi bir ürün var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam size bir anımı anlatıyım yıl 2013'tü gittim SEG Vestel Smart TV aldım ve Wi-Fi özelliği olmadığından internete uzunca bir süre bağlanamadım sonra yıl 2021 de başka bir eve taşınınca modemi TV'nin altına kurduk sonra kabloyla bağladım TV'ye bir açtım açmaz olaydım.

Kaç yıl geçmiş bir tane güncelleme gelmemiş ve hiçbir siteyi YouTube Netflix flan hiçbir şey açmıyor yani TV alacaksanız 10 sene sonrasını düşünün.

Ne için alacaksınız oyun mu? Film için mi?
Gidip yerinde görmeniz daha mantıklı.
Oyun için alacaksanız QLED Samsung almanızı tavsiye ederim.
Film için alacaksanız tamamlama kalitesi yüzünden Philips.
Hem oyun hem film için istiyorsanız Sony bravia serisi.

Bu TV'yi vatan da inceleyıp görmenizi tavsiye ederim.
Quantum dot oldugu ıcın siyahlarda sizi üzmüyecektır.

Hocam ben bu modeli kendim kullanıyorum neredeyse her LG televizyonda kanal geçişleri yavaş oluyor ama aşırı dayanıklılar kendi monitörüm olarak LG'nin bir 32' Smart TV'sini kullanıyorum (7-8 yıllık) ve NanoCell teknolojisi gayet başarılı bence alınabilir.
Ne için alacaksınız oyun mu? Film için mi?
Gidip yerinde görmeniz daha mantıklı.
Oyun için alacaksanız QLED Samsung almanızı tavsiye ederim.
Film için alacaksanız tamamlama kalitesi yüzünden Philips.
Hem oyun hem film için istiyorsanız Sony bravia serisi.

Bu TV'yi vatan da inceleyıp görmenizi tavsiye ederim.
Quantum dot oldugu ıcın siyahlarda sizi üzmüyecektır.
Hocama katılıyorum.

Söylediklerinizden bende gidip görmenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.Böylelikle daha iyi anlarım.Bizim TV’de LG’ydi 8 yıldır maşallah hiç bişey olmadan çalıştı.Şimdi kapanıp açılmamaya başladı o yüzden dediğiniz gibi günü kurtaracak değil 8-9 yıl sonrasına kadar dayanabilecek sağlam bir TV lazım.Çok teşekkürler yardımlarınız için.

120 HZ yenileme hızı ne QLED olması nedeniyle bunu da değerlendirin derim. TCL kaliteli bir markadır.

Paylaştığınız LG de alınabilir.

Geri
Yukarı