10.000 TL'ye hazır sistem alınır mı?

Mertt.5454

Yoctopat
Selam arkadaşlar,

Oyuncu bilgisayarı alma kararı aldım, ancak acaba bu bütçeyle daha iyisini bulabilir miyim diye düşünüyorum. Şu anlık elimden gelen 10k, daha fazlasını çıkaramıyorum. Sizin düşünceleriniz neler?

Sistem

Son düzenleme:
Eğer 10k bütçeniz varsa yt kanallarinin orta/alt segment indirimlerini bekleyebilirsiniz. Eğer ekipmanlar dahilde bu fiyata o zaman ikinci ele yönelmenizi tavsiye ederim.

Dostum eğer yüksek gereksinimli oyunlarla çok bir işin yoksa alınabilir fakat ekipmanlar için ayrı bir bütçe ayırman lazım. Hazır sistem mi alacaksın toplayacak mısın? Aklında herhangi bir sistem varmı?

Ekledim sistemi.

Biraz göz gezdirdim. Dostum alacaksan RAM'i 2*8 yapman gerek Single olarak tek 8'lik alırsan büyük FPS kaybı yaşarsın bütçeni biraz aşman gerek bu konuda. Ekran kartı bilgilerini göremedim sitede. SSD şimdilik yeterli ama uzun vade de arttırman lazım oyuna odaklı kullanıcaksan. Sıkıntı yaşayacağın bir işlemci iki SSD olacağını düşünüyorum.

Biraz göz gezdirdim. Dostum alacaksan RAM'i 2*8 yapman gerek Single olarak tek 8'lik alırsan büyük FPS kaybı yaşarsın bütçeni biraz aşman gerek bu konuda. Ekran kartı bilgilerini göremedim sitede. SSD şimdilik yeterli ama uzun vade de arttırman lazım oyuna odaklı kullanıcaksan. Sıkıntı yaşayacağın bir işlemci iki SSD olacağını düşünüyorum.
Bu peki.

Yeni konular

Geri
Yukarı