10.000 TL'ye Hem kablolu hem kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
5000-10000

JesperHey

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gpu: ROG Strix GeForce RTX® 4090 OC Edition 24GB GDDR6X
Cpu: AMD Ryzen 9 7950X 16-Core Processor 4.50 GHz
Ram: Corsair Dominator Platinum RGB 64 GB (4x16) DDR5 6200 MHz CL36
Monitor: ROG STRIX XG258Q 240Hz 24"1ms / Samsung Odyssey G7 240Hz 32"1ms
PS: ROG Thor 1000W Platinum II
WC: Kraken Z73 360mm Liquid Cooler LCD Display
Motherboard: ROG STRIX B650E-E GAMING WİFİ
Storage: 2x Samsung 980 PRO 4.0 2 TB M.2 SSD
Fans: 6x Lian Li Uni Fan SL120 V2
Meslek
Öğrenci
Eski kulaklığım ASUS ROG Delta, hakkını yiyemem çok güzel kulaklık ama artık kablosuz rahat rahat kullanmak istiyorum ve kulaklığın üst tarafı kumaş olmasını istiyorum. ROG Delta'nın deri ve bir süre sonra yırtılmalar başladı, hem de kumaşın daha rahat olacağını düşünüyorum.

Eski kulaklığım ASUS ROG Delta, hakkını yiyemem çok güzel kulaklık ama artık kablosuz rahat rahat kullanmak istiyorum ve kulaklığın üst tarafı kumaş olmasını istiyorum. ROG Delta'nın deri ve bir süre sonra yırtılmalar başladı, hem de kumaşın daha rahat olacağını düşünüyorum.

Hocam işinize karışmak gibi olmasın ama bu fiyatın 5 de 1 ine rahat kaliteli kulaklıklar bulabilirsiniz fiyatta bir yanlislikmi var yoksa.

Hocam işinize karışmak gibi olmasın ama bu fiyatın 5 de 1 ine rahat kaliteli kulaklıklar bulabilirsiniz fiyatta bir yanlislikmi var yoksa.
tamam işte öneriniz var ise yazabilirsiniz

Zamanında SteelSeries kullandım spesifik olarak şu anda bir model öneremem 3 yıl oldu neredeyse ama rahat kulaklıktı Arctis 3 2019 model vardı bende yeni modeller bir göz atın isterseniz Razer BlackShark V2 Pro modelinin de iyi olduğunu duydum performans açısından ama rahatlığını bilemem.

Zamanında SteelSeries kullandım spesifik olarak şu anda bir model öneremem 3 yıl oldu neredeyse ama rahat kulaklıktı Arctis 3 2019 model vardı bende yeni modeller bir göz atın isterseniz Razer BlackShark V2 Pro modelinin de iyi olduğunu duydum performans açısından ama rahatlığını bilemem.

Şunu da ekleyeyim SteelSeries'in kulaklık pedlerinin malzemesinden midir nedir çok rahatlar ama uzun saçlıydanız acayip ter emiyorlar annem en son dayanamayıp benden gizli yıkamaya atmıştı o derece emiyorlar ve rezalet bir koku çıkıypr ortaya ama çok rahat olduğu gerçeğini değiştirmez bir de Logitech G435 var rahat olduğunu duydum ama 7.1 vs. yok o yüzden performans açısından düşük seviyede bence kullanmadıms adece okuduğum eleştiriler bunlar.

Geri
Yukarı