10.000 TL'ye monitör dahil sistem tavsiyesi

Bütçe
10000

Techmo

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba. Bu bütçenin üstüne çok fazla olmasa da çıkabilirim. Bilgi amaçlı kendim sistem topladım, resimleri ekliyorum. Topladığım sistemi yorumlamanız benim için iyi olur, ayrıca sistem tavsiyelerine de açığım. AMD şart değil, F/P ürün olduktan sonra benim için fark etmez, bu bütçeye alınabilecek en iyi sistemi arıyorum. İşlemciyi Ryzen 5 3600 tray olarak değiştirebilirim. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    156,3 KB · Görüntüleme: 31
  • 2.png
    2.png
    121,6 KB · Görüntüleme: 36
  • 3.png
    3.png
    133,1 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Merhaba. Bu bütçenin üstüne çok fazla olmasa da çıkabilirim. Bilgi amaçlı kendim sistem topladım, resimleri ekliyorum. Topladığım sistemi yorumlamanız benim için iyi olur, ayrıca sistem tavsiyelerine de açığım. AMD şart değil, F/P ürün olduktan sonra benim için fark etmez, bu bütçeye alınabilecek en iyi sistemi arıyorum. İşlemciyi Ryzen 5 3600 tray olarak değiştirebilirim. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.
Klavye fare kötü. Sistem 1-2 parça dışında genel olarak iyi.

Klavye ve farenin idare eder olduğunun farkındayım, iyi olmayan 1-2 parçalar hangileri belirtirseniz sevinirim.
Kasanın malzeme kalitesi iyi değil. Ön panelde sıvı soğutma desteği, ve HDD kızağı da yok. Anakart çok giriş seviyesi kalmış.

Klavye fare direkt alınmaz hocam. 1-2 aya bozulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı