10.000 TL'ye televizyon önerisi

Genel olarak memnun musunuz hocam? Bende bu modeli almayı düşünüyorum.

Hocam daha bugün kurulumunu yapacaklar biraz kullanayım düşüncelerimi yazarım.

Genel olarak memnun musunuz hocam? Bende bu modeli almayı düşünüyorum.

Merhaba hocam televizyonun panelinde bir sorun yok bütün testleri yaptım bana sorunsuz model gelmiş. Modelin tek sorunu kanal geçişlerinin zayıf olması onun dışında görüntü kalitesi beklediğimden daha güzel çıktı. Android TV performansı da yeterli gayet hızlı. Ambilight çok güzel gerçekten akşamları ışık bile açmıyorum. Tam bir fiyat performans televizyonu ben şahsen memnun kaldım.

Son düzenleme:
Hocam daha bugün kurulumunu yapacaklar biraz kullanayım düşüncelerimi yazarım.

Merhaba hocam televizyonun panelinde bir sorun yok bütün testleri yaptım bana sorunsuz model gelmiş. Modelin tek sorunu kanal geçişlerinin zayıf olması onun dışında görüntü kalitesi beklediğimden daha güzel çıktı. Android TV performansı da yeterli gayet hızlı. Ambilight çok güzel gerçekten akşamları ışık bile açmıyorum. Tam bir fiyat performans televizyonu ben şahsen memnun kaldım.

Hayırlı olsun, kanal geçişleri daha pahalı modellerde de aynı kafaya takılacak bir şey değil, önemli olan ekranında sorun olmaması ve işletim sisteminin kasmaması, YouTube üzerinden 4K 60 FPS HDR10 bir video açın hocam, yağ gibi akıyorsa sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı