10.000TL telefon önerisi

Sociologist

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Merhaba, 10.000 TL civarında telefon arıyorum. Vatan Bilgisayar'da A34 zaman zaman 9200 TL'ye düşüyor ve 12 taksit avantajı var. Şu an Mi 9T kullanıyorum, yazılım açısından berbat olsa da malzeme kalitesi günümüz orta seviyelerinin çok üzerinde. Geçtiğimiz gün A34'ü denedim, biraz plastik ve ucuz geldi. Bu seviyelerde ne alabilirim. Xiaomi marka ürün pek tercih etmesem de önerileri incelemek isterim.

Bütçeyi arttırıp S20 FE ve S21 FE zorlamak anlamlı mı? Günlük olarak çok fazla kullanacağımı sanmıyorum, işlerimi bilgisayardan hallederim genelde.

Merhaba, 10.000 TL civarında telefon arıyorum. Vatan Bilgisayar'da A34 zaman zaman 9200 TL'ye düşüyor ve 12 taksit avantajı var. Şu an Mi 9T kullanıyorum, yazılım açısından berbat olsa da malzeme kalitesi günümüz orta seviyelerinin çok üzerinde. Geçtiğimiz gün A34'ü denedim, biraz plastik ve ucuz geldi. Bu seviyelerde ne alabilirim. Xiaomi marka ürün pek tercih etmesem de önerileri incelemek isterim.

Bütçeyi arttırıp S20 FE ve S21 FE zorlamak anlamlı mı? Günlük olarak çok fazla kullanacağımı sanmıyorum, işlerimi bilgisayardan hallederim genelde.
Samsung M22 alabilirsiniz

Yurtdışı telefon almayı düşünmüyorum, aynı şekilde iPhone 11'i de pek iyi bulmuyorum. Teşekkür ederim öneriniz için.
Samsung Galaxy A54 5G
Tamamdır, onu da listeleme ekleyeceğim. S20 FE'den daha mı iyi olur onu öğrenmek istiyorum.
Samsung M22 alabilirsiniz
M serisi bana nedense biraz arada kalmış bir seri gibi geliyor ve sanırım genelde batarya performansı için kalın kalıyorlar.
Bütçe bi tık artarsa Realme GT 2 mantıklı geliyor bana ama artmazsa A54 5G.
Tamamdır, bunu da inceleyeceğim. Daha önce GT 2 Pro vardı da taksit olayını halledemedim diye alamamıştım. :)

Merhaba, 10.000 TL civarında telefon arıyorum. Vatan Bilgisayar'da A34 zaman zaman 9200 TL'ye düşüyor ve 12 taksit avantajı var. Şu an mi 9T kullanıyorum, yazılım açısından berbat olsa da malzeme kalitesi günümüz orta seviyelerinin çok üzerinde. Geçtiğimiz gün A34'ü denedim, biraz plastik ve ucuz geldi. Bu seviyelerde ne alabilirim? Xiaomi marka ürün pek tercih etmesem de önerileri incelemek isterim.

İkinci el SE 2 bak.

Taksitle A54 aldım. Teşekkürler herkese, S20 FE içime sinmedi, eski telefon kullanmak istemedim açıkçası. Kağıt üzerindeki değerlerden çok yazılım desteği daha önemli Android tarafında.

Yeni konular

Geri
Yukarı