10.000TL'ye grafik tasarım için laptop önerisi

Bütçe
10.000

serhatcandev

Megapat
Makaleler
15
Yer
İzmir
Merhaba. Kız arkadaşım grafik tasarım yapmak için laptop istiyor. Şu an verebileceği para 10.000TL. Sizce bu bütçede düzgün bir şey bulunur mu? Grafik tasarım yaparken ölümlerden ölüm geçirir mi? Yüksek sistem istiyor mu grafik tasarım pek bilgim yok da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben anlamam grafik tasarımdan ama tam öğrenmek isterseniz maske kanalından bakabilirsiniz oradan laptop almadan önce videosunu izleyin bir kaç bir şey anlarsınız

2 resim çizecek, illüstrasyon, logo yapacaksa ahım şahım özelliklere gerek yok. Çoğu bilgisayarda rahatça yaparsın o işleri. Telefon, tabletler bile yetiyor onlara.

After Effects falan işin içine girecekse 10.000₺ kurtarmaz, bütçe arttırması gerekiyor. İkinci el kabul ederse bakılabilir ama bütçe artırması her açıdan yararına olur.

Ben anlamam grafik tasarımdan ama tam öğrenmek isterseniz maske kanalından bakabilirsiniz oradan laptop almadan önce videosunu izleyin bir kaç bir şey anlarsınız
Donanımdan vs anlıyorum da grafik tasarım neler ister onu bilmiyorum. Teşekkürler yine de.
2 resim çizecek, illüstrasyon, logo yapacaksa ahım şahım özelliklere gerek yok. Çoğu bilgisayarda rahatça yaparsın o işleri. Telefon, tabletler bile yetiyor onlara.

After Effects falan işin içine girecekse 10.000₺ kurtarmaz, bütçe arttırması gerekiyor. İkinci el kabul ederse bakılabilir ama bütçe artırması her açıdan yararına olur.
Hocam şuan da Ps, Ai, Id görünüyor. Emin ol o da bilmiyor ne yapacağını. Yani bu tarz işler için normal bir laptop çalıştırırsa bizim için sorun yok. Zaten meslek haline getirirse ileride kendisine iyisini alır (laptop her türlü alınacak zaten).

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı