10-14 bin TL telefon önerisi

qu1cks

Hectopat
Daha fazla  
Bu hafta telefon almayı düşünüyorum şahsen indirimdir şu bu asla beklemeyi planlamıyorum(indirim bekleyemem dediğim G PRO X kulaklığımı 3.100'den aldım 2 gün sonra fiyatı 3.600 bundan dolayı indirim beklemeyi artık düşünmüyorum)
Medya ve görsel sanatlar 1. sınıf öğrencisiyim yüksek ihtimalle üniversite boyunca ufak tefek projeler için kameraya ihtiyacım olacak ama gidip de ufak bir projeye kamera parası vermektense şimdiden telefon ihtiyacımla birlikte karşılayacak bir telefon önerisi bekliyorum sizlerden.

Aklımda şu anlık sadece S21 FE dışında pek bir şey canlanmıyor.

Bu hafta telefon almayı düşünüyorum şahsen indirimdir şu bu asla beklemeyi planlamıyorum(indirim bekleyemem dediğim G PRO X kulaklığımı 3.100'den aldım 2 gün sonra fiyatı 3.600 bundan dolayı indirim beklemeyi artık düşünmüyorum)
Medya ve görsel sanatlar 1. sınıf öğrencisiyim yüksek ihtimalle üniversite boyunca ufak tefek projeler için kameraya ihtiyacım olacak ama gidip de ufak bir projeye kamera parası vermektense şimdiden telefon ihtiyacımla birlikte karşılayacak bir telefon önerisi bekliyorum sizlerden.

Aklımda şu anlık sadece S21 FE dışında pek bir şey canlanmıyor.
S21fe iyidir

Şu an Samsung'un kendi sitesinde A24 alana Samsung Buds hediye veriyormuş değer mi almaya?
A24 temelde güzel bir cihaz ama sırf Samsung Buds için değer mi bilmiyorum.

Hepsiburada'da S21FE+Buds 2 ile birlikte 17.200 TL'ye denk geliyor siparişi verdim.

@Forum Clerk @Violet S son anda aradaki fiyat farkına ihtiyaç duyduğumdan 256 GB A54 siparişi verdim sağ olsun devletimiz bizi çok önemsiyor(!) vergisiz telefon olayı biraz daha hoş olsaydı o fiyat farkıyla diğer ihtiyaçlarımı kapatma düşüncesine bile girmezdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı