10-15 bin TL arası laptop tavsiyesi

Hasan.can

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, normalde Huawei 14s modeli almıştım fakat bazı sıkıntılar nedeniyle iade ettim. Sabah Lenovo Legion S7 modeli 18 bin liraya inmişti, iade işlemi onaylanmadigi için almadım.(pişmanım) asıl amacım oyun oynamak değil amatör olarak video edit, montaj ile uğraşıyorum. AutoCAD vb programlar kullanıyorum. 2 seçenek var kafamda.
1.10k civarlarında bir laptop ile Xbox s almak.
2.15 17k arasında Gaming laptop alıp oyun ile programları aynı anda götürmek.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...za=Troya+Teknoloji&url_src=and-product-detail

https://www.hepsiburada.com/msi-modern-15-a11mu-839xtr-intel-core-i5-1155g7-8gb-512gb-ssd-freedos-156-fhd-tainabilir-bilgisayar-p-HBCV00000ZAY8H?magaza=Lavin+Bilişim&url_src=and-product-detail
İlk durum için aklımdaki modeller bunlar. Xbox alarak PC uzun vadede kullanabilirim gibi geliyor 15 16k civarlarında aklımda Lenovo Gaming3 3060 modeli var. Sizce hangi seçenek daha mantikli?

+

+
Hocam, öncelikle tavsiye için teşekkürler. Aklımda huaweiden önce Apple vardı fakat M2 işlemci tanıtımının yakın olmasından dolayı m1 islemcinin fiyatının düşeceği yönündeydi ve Apple ecosystem sahibi değilim, daha önce Apple deneyelim olmadı ondan tereddüt ettim. Ama şuan yine kafam takıldı😀. Sence M2 işlemci yakın zamanda çıkar mı? Tanıtımı gerçekleştirilse bile
Hocam tavsiye için teşekkürler, Aklımda Lenovo vardı zaten fakat çok rekabetçi oyun oynamıyorum, birde laptopta oyun oynadıkça ömründen çok fazla yiyeceğim gibi geliyor(belki biraz saçma ama😀) hala kararsızım

Hocam, öncelikle tavsiye için teşekkürler. Aklımda Huawei'den önce Apple vardı fakat M.2 işlemci tanıtımının yakın olmasından dolayı M1 islemcinin fiyatının düşeceği yönündeydi ve Apple ecosystem sahibi değilim, daha önce Apple deneyelim olmadı ondan tereddüt ettim. Ama şu an yine kafam takıldı😀. Sence M.2 işlemci yakın zamanda çıkar mı? Tanıtımı gerçekleştirilse bile.

M.2 yakın zamanda çıkmaz. M1 Pro, M1 Max daha yeni çıktı sayılır. Ve dolar her gün artıyor M.2 çıkana kadar kim bilir kaç olur... Satın alman şu anki duruma göre daha zor olur. Öte yandan Series S ise yeni nesil bir konsol ve orta-uzun vadede seni tatmin eder.

M.2 yakın zamanda çıkmaz. M1 Pro, M1 Max daha yeni çıktı sayılır. Ve dolar her gün artıyor M.2 çıkana kadar kim bilir kaç olur... Satın alman şu anki duruma göre daha zor olur. Öte yandan Series S ise yeni nesil bir konsol ve orta-uzun vadede seni tatmin eder.
Kur konusunda haklısın, M2 çıkana kadar kaç olur belli değil. Apple almayi tekrar düşünüyorum alışır miyim orası kafamı karıştırıyor. Teşekkürler yorumun için

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı