10-15 bin TL Samsung telefon önerisi

Bütçe
10-15k
@Ali_Toprak Galaxy A34 vs A54 aradaki fiyat farkına değer mi?
Aradaki fiyat farki sürekli değişiyor ama farklar aynı. Şurada detaylı anlatmıştım, fazla para vermek size kalmış.
Sırf o çentik bile benim için bir sebep.
Reis rehber mükemmel döktürmüşsün yine :D

Herkese merhaba. Başlıkta da yazdığım gibi 10-15k arası bir Samsung telefon önerebilir misiniz? (Samsung ekosistemi kullanıyorum.)
Ben A54 öneririm.
10S kullanmamanız üzücü.

Hocam, kesinlikle Samsung cihaz almanızı öneriri. Samsung telefonlar Apple'dan sonra android tarafında en iyi stabil çalışan yazılıma sahip. Telefon sektörün açık ara farkla ikinci iyi markasıdır. Bu fanlık falan değil. Eleştirmeyin. Bana göre sıralama şöyle: 1)Apple 2)Samsung 3)Xiaomi 4)Huawei (Google desteği, diğerlerine kıyasla daha sığ bir işletim sistemi olan Harmony OS'dan dolayı).
Samsung telefon olarak ise öncelikle önerdiğim:
İlk olarak eğer 2000 TL daha koyup 17 Bin TL'ye çıkabilirseniz S21 FE neden olmasın ?
İkinci olarak bu fiyat bandında en iyilerinden birisi A54 elbette. Eğer bütçen sınırlıyorsa bunu almanı öneririm.
Üçüncü olarak ise A34 geliyor. O da şuan 10900-11000 TL civarında.
Son olarak eğer amiral sınıfı bir telefon istiyorsan ve eski bir yazılım senin için dert değilse S20 FE yi de öneririm.

Benim önerilerim bunlar olurdu. Ancak Xiaomi Redmi tarafına da bir bakın bence bir de normal Xiaomi serisine bakın. Orada da güzel telefonlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı