10-15 bin TL sistem önerisi

Xway

Centipat
Daha fazla  
Kendime yeni bir masaüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Bu devirde alınır mı yoksa kurların düşmesini mi bekleyeyim? Bilgisayar önerisi olan varsa 10BIN-15bin arası iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendime yeni bir masaüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Bu devirde alınır mı yoksa kurların düşmesini mi bekleyeyim? Bilgisayar önerisi olan varsa 10BIN-15bin arası iyi olur.
Ben şahsen 4000 serisini bekliyorum. Dolar/ TL ne olur bilmem. Kripto paralar veya madencilik daha fazla yerde yasaklanırsa ve rekabetin içine intel de girerse 3000 serisi baya ucuzlar (en çok 4000 serisinin etkisi ile).
Ve hatta yeni nesil ryzen işlemciler de bu yıl geliyor.
Bence uzun süre beklemeye değmez iyileşiceği yerde daha kötü oluyor ITOPYA | Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası bu sisteme bir bak istersen eğer beğenmezsen indirmleri kolla İtopya da çoğu zaman indirim oluyor sistemlerde.
Bu fiyata daha iyi sistem bulunabilir. Ha bir de Ray tracing sizin için önemli değilse (Nvidiacı değilseniz) amd ekran kartı alabilirsiniz.

Ben şahsen 4000 serisini bekliyorum. Dolar/ TL ne olur bilmem. Kripto paralar veya madencilik daha fazla yerde yasaklanırsa ve rekabetin içine Intel de girerse 3000 serisi bayağı ucuzlar (en çok 4000 serisinin etkisi ile).
Ve hatta yeni nesil Ryzen işlemciler de bu yıl geliyor.

Bu fiyata daha iyi sistem bulunabilir. Ha bir de Ray Tracing sizin için önemli değilse (NVIDIA'cı değilseniz) AMD ekran kartı alabilirsiniz.

Hocam sen bilirsin tabii ki ama bu döngünün bir sonu yok her yıl yeni nesil işlemci falan çıkıyor 1 sene önceki unutuluyor bana göre şu zamanda beklemek çok saçma alabildiğini al gibi bir devirdeyiz şu an gelecek hiç umut vermiyor yine de senin kararın tabii ki.

Geri
Yukarı