10-16 bin TL laptop önerisi

yakamozbey

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
3060- 5600H Ryzen- 8Gb Ram- 512GB SSD- İG3
Arkadaşlar önereceğiniz laptopların hepsini bilsem de herhalde indirim gelmediğinden yazıyorum. 16'kya düşseydi be ah, şu canım Lenovo ig 3 3060 neyse sizce Lenovo ig R5 5600 3050 Ti alınır mı? 14kya alınırsa kaç yıl götürür akıl işi midir? @messinicocugu @Artoria Pendragon daha etiketlerim de tribe girmeye gerek yok. Bu arada adaptör problemi var mı yok mu bir karar verin, onla uğraşırsam indirim beklemek daha akıl kârı. 1 ayda elbet bir şey düşer ya da bütçeyi artırırım.
Bütçe 16k.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar önereceğiniz laptopların hepsini bilsem de herhalde indirim gelmediğinden yazıyorum. 16'kya düşseydi be ah, şu canım Lenovo ig 3 3060 neyse sizce Lenovo ig R5 5600 3050 Ti alınır mı? 14kya alınırsa kaç yıl götürür akıl işi midir? @messinicocugu @Artoria Pendragon daha etiketlerim de tribe girmeye gerek yok. Bu arada adaptör problemi var mı yok mu bir karar verin, onla uğraşırsam indirim beklemek daha akıl kârı. 1 ayda elbet bir şey düşer ya da bütçeyi artırırım.
Bütçe 16k.

Alınır bütçen artmiyorsa adaptör problemi var zaten kesin olarak fakat servisten değişiyor mu orasi şans işide olabilir bence alınır.
Oynayacagin oyunlara göre kaç yıl goturcegi değişir bu arada AAA oyunlarda ömrü az olur 4 GB VRAM yüzünden bütçeyi 1K daha arttiramiyor musun be hocam? Arttiramiyorsan alinir gene de.

Son düzenleme:
İtopya'da 3060 modeli düşecekmiş galiba onu bekle düşmezse 3050 Ti halini al sonra servise yazınca çözüyorlar adaptör sorununu @lexoqe hocam servise yazarak çözdü sorunu adaptör değiştirmeden.

Burada her şeyi açıkladım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı