10.899 TL'ye Hector alınır mı?

SerkanBurakG

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bu PC alınır mı? Benim fazla bilgim yok size sorayım dedim yardımcı olur musunuz?

1660403123745.png

İzlemiştim geçen gün videosunu alınabilir güzel bir sistem olmuş.

Karlı bir sistem olmuş ama işlemcisi iyi değil keşke Ryzen 5 5500 kullanılsaydı daha da iyi olurdu.

Alınabilir gibi. İsterseniz bu bütçeye RX 6600 i3 10105F sığdırılır. (en azından 1-2 gün önce öyleydi fiyatlar arttı mı bilmiyorum.)

Neden ki senin dediğin sistem daha mı performans verir.

Alınır bence iyi.

Taksit seçeneği var mı yani her ay 1.000 TL galiba örneğin kartımda 1.000 TL olursa taksit ile alabiliyorum değil mi?

Karlı bir sistem olmuş ama işlemcisi iyi değil keşke Ryzen 5 5500 kullanılsaydı daha da iyi olurdu.

Neden ki senin dediğin sistem daha mı performans verir.

Taksit seçeneği var mı yani her ay 1.000 TL galiba örneğin kartımda 1.000 TL olursa taksit ile alabiliyorum değil mi?
Aslında çok büyük bir dert değil 4500 kullanman zaten oyun oynayacak bir adamsın. En fazla 165hz monitör alırsın ki sana hayli hayli yeter. 2k'da 60fps takılırsın kendini bu yüzden kasma boşu boşuna. Paran yetiyor ve güzel sistem bulmuşken yapış gitsin.

Bazı insanlar olur takla atarlar 5500-5600 Daha iyi diye evet daha iyi ama o kadar para vermeye gerek yok gibi bir oyun için. İleride paranı biriktirir yükseltirsin olur biter.

Geri
Yukarı