10.9 kexthelper açılmıyor "quit unexpedtedly" hatası

mycell

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, hp g62 i3 laptopuma 10.9 kurdum.

Mac OS X Mavericks USB Kurulum İmajı | Technopat Sosyal
burdaki imaj ile, sistemi boot ettim, 1 e basarak chameleon ile açtım, sonra kurulumu tamamladım.
mevcut sorunlarım,

1 - ) usb disk ile boot edip 1 e basıp -v cpus=1 busratio=18 USBBusFix=Yes GraphicsEnabler=No
demeden sistem açılmıyor, siyah ekran çıkıyor, öyle kalıyor. - multibeast ile birşeyler denedim çözdüm sayılır bu kısmı

2 - ) Atheros ar9285 wifi kartım için kext buluyorum,
- kexthelper açılmıyor "quit unexpedtedly" diyor
- kextwizard ise yüklerken, destination da Extra seçili ise klasör bulunamadı hatası veriyor, target disk kısmında ise sadece item 2 ve item 3 seçenekleri var
- library - extensions a manuel yüklemeye çalıştığımda ise doğru yüklenemedi hatası veriyor

3 - ) laptopta iki ekran kartı var, intel hd ve ati 5430, ati yi nasıl aktif hale getireceğim?

teşekkürler.

Son düzenleme:
Pardon yanlış konuya postalamışım gece gece.. Şimdi fark ettim, tekrar kusura bakma. recep etiketin neden onu kestiremedim..?

Son düzenleme:
Atheroswifiinjector kextini internetten bul.Kext wizard ile install bölümünden S/L/E bölümüne yükle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…