10 bin TL hazır sistem tavsiyesi

Fallen God

Hectopat
İşlemcisi çok ısınmasın. Kasanın hava iletimi iyi olsun PSU kaliteli ve 80 Plus olsun. Valorant'ta ve CS:GO'da garanti 144 FPS alsın ve bazen CS:GO, Valorant gibi işlemci ağırlıklı oyunlar oynayacağım bazen de RDR2, Cyberpunk 2077 gibi ekran kartı ağırlıklı oyunlar onayacağım.

Ketçap mayonez de olsun mu 😂

Şaka bir yana 2-3 gün önce Donanım Arşivi AMD ve Intel olarak RX 6600 sattı 10k ya keşke onu alabilseydin.

Bahsettiğiniz karma oynanış tarzınıza göre bütçeniz biraz düşük gibi. Şöyle bir baktım da makul bir sistem göremedim.

Bütçeyi ne kadar arttırabilirsiniz bilmiyorum ama ihtiyacınıza göre şöyle bir sistem mantıklı gibi;

Bahsettiğiniz Karma oynanış tarzınıza göre bütçeniz biraz düşük gibi. Şöyle bir baktım da makul bir sistem göremedim.

Bütçeyi ne kadar arttırabilirsiniz bilmiyorum ama ihtiyacınıza göre şöyle bir sistem mantıklı gibi;

15k RTX 2060'lı bir sisteme vermeye hayatta değmez.

Bahsettiğiniz karma oynanış tarzınıza göre bütçeniz biraz düşük gibi. Şöyle bir baktım da makul bir sistem göremedim.

Şaka mısın gözüm sen 😂

Geri
Yukarı