10 gün özürsüz, 20 gün özürlü devamsızlıkla takdir belgesi aldım

ahlatt.r

Centipat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1060 3 GB
R5 5600
8X2 3200 MHZ
A320M-F
FSP PSU
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar öncelikle selam. Devamsızlığım özürsüz olarak 10, özürlü olarak 20 ben 5 günü geçince alınmıyor diye biliyorum. Fakat dün karne töreninde sınıf öğretmenim karneleri dağıtırken takdir belgesi de verdi. Ortalamam 89.2203

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle selam. Devamsızlığım özürsüz olarak 10, özürlü olarak 20 ben 5 günü geçince alınmıyor diye biliyorum. Fakat dün karne töreninde sınıf öğretmenim karneleri dağıtırken takdir belgesi de verdi. Ortalamam 89.2203

Kanka orta okulsa alırsın bizim sınıfta 1 ay olan var aldı.

12.06.2023 tarihinde değişen yönetmelikle 5 gün üzeri özürsüz devamsızlık olunca belge almama prosedürü kaldırılmış hocam, okulun kapanmasına 2 gün kala okul WhatsApp grubundan duyurdular bize de.

Karnede devamsızlık yazıyor mu?

Liseye ve ortaokula göre değişir. Lisede özürlü özürsüz toplamı 30'u geçince bir şey alınmıyor diye biliyorum. Ama ortaokulda öyle bir kural yok.

O yönetmelik bu sene 1 hafta önce kalktı okul müdürlerine bununla ilgili bildirge geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı