10 senelik bilgisayar kasıyor

Noldu bu ya bir yattım kalktım gene artmış. Hocam senin attığın işlemci 2757TL @tolgatoksoy14
Düşük fiyata bulamam diye yılıp yattım şimdi giriyorum bakıyorum daha da yükselmiş. Yani bu nasıl olabilir ya. 200 daha yükledim belki gene artar fiyat diye herşey 300-500 artmış yine.
Yani ben diyorum lan 200 lira pahalıya alıcaz herşeyi derken her yüklediğimde para bütçeyi aşıyor sistem ne yapıcam? Dolar euro artınca fiyatlar artıyor saniyelik olarak ama bir iki haftalığına böyle 2-3 lira düşünce tekrar fiyat düşmüyor. Yani ciddi ciddi birisi akıl versin bana ne yapayım? Para yükleyip geliyorum her şeyin fiyatı artıyor. Fiyat arttı diye ümitsizliğe kapılıp yatıyorum. Sabah kalkıp diyorum lan 200 lira pahalı alırım ne olacak. Bir bakıyorum daha da artmış fiyat.

Son düzenleme:
Bundan 10 sene önce toplayıp 3 sene önce RX 550 ile tazelemeye çalıştığım çok eski bir bilgisayarım var. Bilgisayarın yükseltmeye ya da yenisiyle değişmeye ihtiyacı var farkındayım. Sıfırdan bir bilgisayar topladım desek, ekran kartı almadan direkt elimde olan RX550'yi taktık desek bile çok pahalıya patlayacak. Lise dönemlerimde bu konulara çok ilgiliydim ancak şu zamanda iş vs. gibi konulardan 2-3 senedir teknoloji piyasa her şeye çok uzağım. Bilgisayardan gerçekten anlayan, günümüz piyasasına hakim olan, donanımları yakından tanıyanlar iletişime geçebilirse sevinirim.
Selam yoktum topladın mı fiyatlar düştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı