10. Sınıf alan seçimi nasıl sonuçlanmakta ?

Berkin35

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba değerli technopat üyeleri.

Ben 9. sınıf lise 1 öğrencisiyim. Ortalamam 72.75 gelmekte.
Anadolu Teknik lisesindeyim. Şimdi alan seçimi hakkında birşey sorucam. Mesela şimdi ben anadolu teknik bölümüne 2 lise yazdım, anadolu meslek bölümüne ise 2 lise yazdım. Bu alanlar sonuçlanınca şunlar şunlar tuttu hangisine girmek istiyorsunuz diyemi sorarlar yoksa otomatik olarak birisine atanır mıyız ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim zamanımda Beylikdüzü Uçak Motor bilmemne meslek lisesini kazandın demişlerdi. Başka seçenek yoktu. Beylikdüzü denince zaten ben sizi ararım dedim...

benım bıldıgım meslek için yeni bir lise yazarmıoyrsun mevcut liseni yazabiliyorsun sadece teknik liseler arasında geçiş var diye biliyorum. otamtik olarak atıyor sistem bildigim kadarıyla bu arada recep abi beylikdüzünün neyi var ya bende orda oturuyorumda bence iyi bir ilçe

Ha yok ben anlatamadım sanırsam. Benim şuan zaten okuduğum okul belli sadece alanlarına ayrılmış ve seçim yapıcaz ancak teknik ve meslek olarak 2'ye ayrılıyor. Kağıda 2-3 tane yazdık mesela 2'si tuttu bunu sorarlarmı sunlar sunlar tutmus hangisine girmek istiyorsunuz diye ? yoksa direk otomatikmi sistem atar.

Ben 10. sınıf öğrenciyisim. Bende tercihleri yazdığımda puanım hangisine en uygunsa ona atmıştı.(Bilişim Teknolojileri)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…