10. sınıf bilişimde zorlanır mıyım?

alikrall

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar ben bu sene 10.sınıf bilişime geçtim pek bilgim yok ama hevesim çok sizce zorlanır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
11.sınıfa geçtim ve bilişim bölümünün "Ağ işletmenliği Ve Siber Güvenlik" dalını kazandım. Programlama (yazılım) , donanım (PC montaj) ve teknik resim (çizim ağırlıklı bir ders) gibi dersleri var. Teknik resimde başarılı değilim fakat programlama ve donanımda gayet iyiyimdir. Eğer yazılıma, donanıma veya tasarıma ilginiz varsa bilişim okuyun. Onun dışında zaten yapamadığınız için sıkılıp bıkacağınız bir ders olacaktır.

11. sınıfa geçtim ve bilişim bölümünün "Ağ işletmenliği Ve Siber Güvenlik" dalını kazandım. Programlama (yazılım) , donanım (PC montaj) ve teknik resim (çizim ağırlıklı bir ders) gibi dersleri var. Teknik resimde başarılı değilim fakat programlama ve donanımda gayet iyiyimdir. Eğer yazılıma, donanıma veya tasarıma ilginiz varsa bilişim okuyun. Onun dışında zaten yapamadığınız için sıkılıp bıkacağınız bir ders olacaktır.
Liselerde öyle bölümler var mı? 10. sınıfa geçtim ama öyle bir bölüm vesaire yok bizde.

Yeni konular

Geri
Yukarı