10. sınıf meslek lisesinden Anadolu'ya geçiş

erenghlt

Femtopat
Daha fazla  
Haydarpaşa meslek lisesinde okuyorum. Anadolu lisesine geçiş için ne kadar sürem var? 11. sınıfta geçemiyorum. Okullar kapanacak nakil ayın 1'inde onaylanıyor ya nakil tutmazsa 1 tane daha deneyeceğim o kesin tutuyor. Nakiller en son ne zaman kapanıyor bilgisi olan var mı?

Geçebilirsin fakat Anadolu lisesine geçmek yüksek ortalama ister ve boş alan olması gerek boş alan yoksa ortalama yüksekse bile kaydını yapmazlar. Velin ile bahsettiğin Anadolu lisesine gidip müdür ile konuşman gerek.

Geçebilirsin fakat Anadolu lisesine geçmek yüksek ortalama ister ve boş alan olması gerek boş alan yoksa ortalama yüksekse bile kaydını yapmazlar. Velin ile bahsettiğin Anadolu lisesine gidip müdür ile konuşman gerek.

Ya onlar hallolur ortalama dediğin ortaokulmu bir de nakiller en son ne zaman kapanıyor.

Ne zaman nakil işlemlerinin bittiğini bilmiyorum ama meslek lisesinden anadolu lisesine geçmek pek kolay değildir hatta zordur ve lgs puanınız önemlidir hem ortalama hem lgs puanı bildiğim bu kadar daha fazla yardımcı olmak isterdim fakat bildiklerim bu kadar internetten kısa bir araştırmayla bilgi sahibi olabilirsiniz.

11.sınıfa geçmek istiyorsan 10.sınıfın ortalaması alınır ve boş kontenjan varsa girersin.Nakiller aylık kabul ediliyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı