10. sınıfta 8 dersten kalınınca sınıfta kalınır mı?

rappapatt

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 10. sinifim. 1. donem 8 dersten kaldım ama ortalamam 55.
2. donemde 7-8 dersten kalir gibiyim ama ortalamam yuksek. Yani iki donemin ortalamasi 50 ustu ama 8 dersten kaldim. Gecer miyim?

Zorunlu dersler var diye biliyorum, mezun olalı çok oldu gerçi hatırlamıyor olabilirim ama kaldığın ders eğer zorunlu bir ders ise diploma için okul sonunda o sınavlara girip sınavları geçmen gerekiyor.

Ve 8 ders çok, kalma ihtimaliniz çok yüksek.

14 dersten kalacaksin büyük ihtimal sınıf tekrarı olur bir de edebiyatta kaldığın derslerin arasındaysa.

Yılsonu ortalamanız 50 üstüyse geçersiniz. Edebiyattan kalırsanız sorumlu geçersiniz.

8 dersten kalarak not ortalamasını nasıl 50 üstü yaptınız. Orası ayrı bir konu.

2. donemde 7-8 dersten kalir gibiyim ama ortalamam yuksek. Yani iki donemin ortalamasi 50 ustu ama 8 dersten kaldim. Gecer miyim?

Eğer ki andalodu liselerinde okuyorsan edebiyattan gecer not alamazsan telafi sinavlarina girersin eğer ki meslek lisesi ise meslek dersleride baraj ders olarak sayilir. Bende 10. sinifim ortalaman 50 ise sinifi geciyorsun.

Yılsonu ortalamanız 50 üstüyse geçersiniz. Edebiyattan kalırsanız sorumlu geçersiniz.

8 dersten kalarak not ortalamasını nasıl 50 üstü yaptınız. Orası ayrı bir konu.

Edebiyattan kalmadım, peygamber hayati, din, Almanca gibi 2 saatlik derslerden kaldim diger derslerin ortalamasi 30-40 civari.

Eğer ki andalodu liselerinde okuyorsan edebiyattan gecer not alamazsan telafi sinavlarina girersin eğer ki meslek lisesi ise meslek dersleride baraj ders olarak sayilir. Bende 10. sinifim ortalaman 50 ise sinifi geciyorsun.

Anadoludayim edebiyati geçiyorum ortalamam 50 üstü olur.

Sınıfta kalıp kalmamayı neden bu kadar önemsiyorsunuz sonuçta pek hevesiniz yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı