10. sınıfta Anadolu'dan Meslek lisesine nasıl geçiş yapılır?

CagriYavan7

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 10.sınıftayım Anadolu lisesindeyim mesleğe nasıl geçiş yapabilirim? Nakil ile yapmaya çalıştığımda sıkıntı çıktı.

Ben 10.sınıfım şimdi sınıfta kalırsam mesleğe geçebilir miyim Anadolu'da okuyorum

Meslek Lisesi'de aynı Anadolu'da bana göre.

Şu an geçiş kapandı 2.dönem geçiş olmuyor, meslekten Anadolu'ya, Anadolu'dan mesleğe geçebiliyorsun.
Peki 11 sınıfın 1 dönemi veya 10 . Sınıfın Yaz tatilinde nakil alabilir miyim çok programlı meslek lisesine

Ben 10.sınıfım şimdi sınıfta kalırsam mesleğe geçebilir miyim Anadolu'da okuyorum
Aynı durumu bende yaşıyorum ya

Ya bende geçmek istiyorum sağlık meslek lisesine ben 10. sınıf olacağım yani ben geçebiliyor muyum? Sanki biraz biliyorsun gibi anadoludayim bende.

Geçebilirsin Anadolu'dan mı geçiceksin yoksa dal mı değiştiriceksin.

arkadaşlar 10.sınıf anadolu lisesindeyim 1. dönem bitince geçerim diye düşündüm 2. dönem meslek lisesine geçe bilirmiyim

Önceden geçiş yapılmıyordu. Geçişler 10. sınıfın 1. dönem sonuna kadar yapılabiliyordu ama artık yapılabiliyor geçilen lise türünün birkaç dersini sorumlu almak kaydıyla.
2. dönem meslek lisesine geçe bilirmiyim e devlete şuan 38 madeye göre kapatılmıştır felan
diyor

Anadolu'dan geçilebiliyor ama meslek dersleri sorumlu olarak.

Ozel okulda okuyorum. Bugün nakil yapmaya gittik meslek lisesine gecmek icin fakat gecemedim. Nakili kaydetmeye gelince 37. bilmem ne kural kanununa gore nakil kaydedilemiyor dedi ne yapmam lazim gecmek icin.

Ozel okulda okuyorum. Bugün nakil yapmaya gittik meslek lisesine gecmek icin fakat gecemedim. Nakili kaydetmeye gelince 37. bilmem ne kural kanununa gore nakil kaydedilemiyor dedi ne yapmam lazim gecmek icin.

Kaçıncı sınıfsın hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…