10. sınıfta sınıf değiştirme

Scible

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 10. sınıfa geçtim ve sınıflar karma oldu okulun ilk günü direk müdüre gidip sınıf değiştirmek istediğimi söylesem değiştirir mi? Bahanem ise kaynaşmakta zorluk çekiyorum sizin de aklınızda iyi bahaneler varsa yazmayı unutmayın. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. 10. sınıfa geçtim ve sınıflar karma oldu okulun ilk günü direk müdüre gidip sınıf değiştirmek istediğimi söylesem değiştirir mi? Bahanem ise kaynaşmakta zorluk çekiyorum sizin de aklınızda iyi bahaneler varsa yazmayı unutmayın. Teşekkürler.

Hocam öncesinde bildirseniz daha iyi olurdu deneyin ama 1-2 hafta sonra gitmeniz daha iyi olur.

Hocam bir şey yapamaz. Ayrıca neden karma oldu ki ben de 10. sınıfa geçtim aynı hala. 1-2 hafta sonra müdüre gidin ilk günden uğraşmaz.

Şansınızı deneyin. Sınıf değiştirmek istemezse de okula biraz bağış yapacağınızı ve karşılığında sınıfınızın değişmesini isteyin. Hiçbir okul idaresinin hayır diyeceğini sanmıyorum.

Torpil gibi şey yani. Benim arkadaşım da sınıfta kaldi ama para vermiş geçmiş sınıfı.

Geri
Yukarı