10 TL oyun önerisi

emirgenc

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bilgisayar Koltuğu
Herkese merhabalar.

Steam'da bu aralar "Stealth Sale" denilen bir indirim var. Assassin's Creed oyunlarında düşüşler oldu. Assassin's Creed II ve Assassin's Creed: Revelations 5 Liraya, Assassin's Creed III de 11 Liraya düştü. Ben de uzun süre almak istiyordum. Fakat en fazla 10 TL bütçem var. Sizce Assassin's Creed II ve Revelations'u ikisini birden mi alsam, yoksa tek 10 liraya sadece Assassin's Creed III mü alsam diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz ?

Benim önerim I ve II' yi al seriyi baştan oyna paran oldukça bir sonraki oyunu alırsın ama yok bunlar arasında seçim yapıcam dersen II ve Revelations derim. Bana göre serinin en güzel oyunuydu II.

AC II'yi önermem. Eğer yükleyeceksen korsan yükle. Orijinal aldığın zaman internet bağlantısı olmadan oynayamazsın. UPlay'e bağlı olman gerekiyor.

Benim önerim I ve II' yi al seriyi baştan oyna paran oldukça bir sonraki oyunu alırsın ama yok bunlar arasında seçim yapıcam dersen II ve Revelations derim. Bana göre serinin en güzel oyunuydu II.
Sağolun öneri için. Evet, baştan başlayıp hepsini oynamak gerçekten mantıklı. Öyle de yapabilirim.
Bence ilk Assassin's Creed ve Revelations al daha iyi olur.Umarım yardımcı oldum.
Öneri için teşekkürler. Bir göz atarım :)
Tavsiyeleriniz için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Hepsine teker teker bakacağım. Herkese iyi forumlar (y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı