10 yıllık Facebook hesabına erişilemiyor

Lactuca Sativa

Kilopat
Merhaba. Dün uzun zamandır girmediğim eski Facebook hesabımın şifresini hatırlayabildim ve giriş yaptım. Gönderilerime baktım, mesajlara baktım vs. derken verilerimi indirip hesabımı sileyim dedim. Ancak sonrasında hesabımı onaylamam gerektiğine dair bir ekran geldi ve sadece 1 doğrulama yöntemi var. O yöntem de güvenilir arkadaşlardan kod alma yöntemi. Hesap neredeyse 10 yıllık olduğu için o arkadaşların hiçbirine ulaşamıyorum. Dolayısıyla artık giriş de yapamıyorum hesabıma.

Hesaba kayıtlı e-posta yok olarak görünüyor Outlook'ta. Facebook hesabıma kayıtlı telefon numarasını biliyorum, kullancı adımı biliyorum, e-posta da kayıtlı ancak aktif değil onu da biliyorum, güncel şifremi de biliyorum ancak doğrulama adımını geçmem için başka hiçbir seçenek yok. Ne yapmalıyım? Aslında hesabıma girebilmek için tüm bilgilere sahibim ama başka onaylama seçeneği yok. Keşke ilk girdiğimde e-postayı hemen değiştirseydim ama aktif olmadığını bilmiyordum.

12321321.jpg

Yardımcı olabilecek var mı?
Bi fikri olan var mı? Facebook'a hem giriş sorunundan hem de mail yoluyla bildirdim bakalım dönecekler mi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı