100.000 TL civarına hangi araba alınmalı?

2000 motor ocağınıza incir ağacı dikebilir benden söylemesi.

Almayın ikisini de.
Türkiye şartları için daha kolay satılan piyasa arabaları alın satıcağınız zaman daha kolay satarsınız.

Normal mi yani gerçekten? Çok endişelendim.

Normal hocam merak etmeyin eğer bu gece çok çok kötü olursa 112'yi aramakta fayda var. Bildiğim kadarıyla ateş çıkması, baş ağrısı olduğunda ilaç kullanılabilir ama siz yine de bir araştırın yanlış bir şey önermek istemiyorum.

Araba alma daha iyi böyle kazık yiyeceğine benim gibi arabalardan nefret edeceksin.

2000 motor ocağınıza incir ağacı dikebilir benden söylemesi.
hocam lpg düşünüyorum sıkıntı olur mu ki?
Araba alma daha iyi böyle kazık yiyeceğine benim gibi arabalardan nefret edeceksin.
hocam istanbulda araba gerçekten eziyet ama araba öğreneyim diyorum yavaştan. hem şekilleri çok hoşuma gidiyor binerken zevk alacağımı düşünüyorum. siz ne kullanıyorsunuz araç olarak?
Almayın ikisini de.
Türkiye şartları için daha kolay satılan piyasa arabaları alın satıcağınız zaman daha kolay satarsınız.
hocam bu tipte piyasası iyi olan ve bütçeme uygun hangi model var? golf bak diyolar ama onun tipi bile yetersiz geliyo, ilgimi çekmiyo

2 sene önce bu konuyu görsem passat hayırlı olsun derdim şimdi tavsiye vereyim desem 100bin e araba kalmamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…