100-120 TL Mouse ve Mouse Pad Önerisi

oguzcanpasa

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi 100-120 tl civarında mouse ve mouse pad arıyorum. Kinzu V3 ve Qck Mini düşünüyorum, ama bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların görüşlerini almak istiyorum. Önceki farem Everest SGM X-7 (aldığım güne lanet olsun), yanında pad vardı. Fareyi o pad ile de kullanabilirim bir süre ama onu da değiştirmek istiyorum. Kısacası Everest'in adını dahi duymak istemiyorum. :) Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
G300s tavsiye ederim. Biraz fiyat araştırması ile uygun fiyata bulunabilir. 90 liradan daha ucuza olması gerek. Arkadaşın önerdiği pad hakkında bilgim yok. G440 kullanıyorum, uygun fiyata bulursanız G240 tavsiye ederim. Eğer kesin olarak Kinzu V3 almak istiyorsanız elimde 1 adet kullanılmamış, açılmamış paket var. MSI Gaming M7 anakart aldığım için yanında hediye olarak geldi. Uygun bir fiyata verebilirim. Facebook üzerinden ulaşabilirsiniz.

G300s tavsiye ederim. Biraz fiyat araştırması ile uygun fiyata bulunabilir. 90 liradan daha ucuza olması gerek. Arkadaşın önerdiği pad hakkında bilgim yok. G440 kullanıyorum, uygun fiyata bulursanız G240 tavsiye ederim. Eğer kesin olarak Kinzu V3 almak istiyorsanız elimde 1 adet kullanılmamış, açılmamış paket var. MSI Gaming M7 anakart aldığım için yanında hediye olarak geldi. Uygun bir fiyata verebilirim. Facebook üzerinden ulaşabilirsiniz.
Bence arkadaştan alman daha iyi olur senin için. Kinzu'nun sensörü G300'den kat kat daha iyi.

Steelseries Rival 100 kullanıyorum öneririm.
Gameekstradan duygu100 koduyla ayın 30 una kadar alırsan 120tl oluyor. Tavsiye ederim g300s e göre ele çok daya iyi oturan bir mouse.

Yorumlar için teşekkür ederim, az önce sipariş verdim Nova Bilgisayardan 66 TL ye :) Buna uygun mausepad olarak Qck medium almayı düşünüyorum, veya sizin önerilerinizi görmek isterim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı