100-150 TL arası mouse önerisi

Merhaba arkadaşlar. Forumda yeniyim. Ben de neredeyse aynı şekilde konu açacaktım. Bu da dahil benzer sebeple açılmış çok konu olduğundan dolayı yenisini açmak istemedim. Ben de 150 lirayı aşmayacak şekilde oyuncu fare istiyorum. Ellerim fırıncı küreği gibi -büyük- olduğundan ve pençe şeklinde kullanmayı sevmediğimden dolayı olabildiğince büyük modelleri arıyorum.

Birkaç gün içinde, uzun zamandır hayalini kurduğum güçte bir masaüstü sistemim olacak. Bütçem hali hazırda çok zorlandı. Bazı şeyleri kısmak ve zamana yaymak zorunda kaldım. Mevcut klavye+fare özellik ve kalite olarak çok iyi olmasa da iş görüyordu. Yakın zaman önce fare sol tuşunda hafiften temas sorunları olmaya başladı. Dosya sürüklerken yarı yolda bırakıyordu mesela. Ben de yenisini almayı düşünüyorum. Daha önce farklı yerlerde bunu sordum. Çoğu kişi adeta büyük fare isteğimi görmezden gelerek kendi kullandığı/sattığı fareyi önerdi. Şu an kullandığım ve temas problemi olan Hiper Black Widow X20 modeli ve bundan önce ise çok severek kullandığım fare Inca IMG-313GB modelidir. Hiçbir fare IMG-313GB kadar elime rahat gelmedi. Aşağıda fotoğrafları göreceksiniz. Ölçüleri yaklaşık olarak; 13 cm uzunluk, 8 cm genişlik, 5 cm yükseklik şeklindedir.

Kendi araştırmalarım ile elime uygun gelebilecek bazı modeller tespit ettim. Bloody V7M ve James Donkey 325. James Donkey en ucuz 179 lira fakat yarından itibaren incehesap.com sitesinde 3 günlük James Donkey indirimi var. Hazır sistemlerin yanında 149 lira fiyatıyla seçenek olarak konulduğunu gördüm. Muhtemelen o seviyeye inecektir. Ayrıca bazı Motospeed modelleri de büyüklüğü ve fiyatı ile cazip duruyor.

Konuyu fazlasıyla uzattım. Eğer umduğumu bulamazsam son çare olarak eski dostum IMG-313GB modelden tekrar alacağım. Fiyatı da uygun fakat yine senesini doldurmadan bozulabilir.

IMG_20191120_182015.jpgIMG_20191120_182040.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı