100-150 TL laptop soğutucu önerisi

Loded

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim bir laptopum var, ancak çok ısınıyor.
İşlemcisi i5-8250U gerekli olduğunda (örnek GTA 5 açtığınızda MHz'si 1.60'tan 3.40'a kadar çıkıyor)
Bu da ısınmasına sebep oluyor ve kasmaya başlıyor. Alalı 1 sene oldu, kirlendiğini düşünmüyorum. Aşırı tozlu bir ortamda kullanmadım ancak seneye temizletmeyi düşünüyorum. Garanti süresi de bitmiş oluyor. Bana 100-150 TL civarında kaliteli bir soğutucu önerir misiniz?
Isınınca PC kasıyor.

2 Sene önce 120 TL'ye almıştım bunu ucuza başka sitelerde falan bulabilirsen alabilirsin gayet başarılı halen kullanıyorum 5-6 derece düşürüyor ki 5 derece laptop için önemli daha pahalılarını alıp denemiştim bundan daha iyi sonuç vermedi. Güç seçeneklerinden en yüksek işlemciyi Max=%90'ya da %85 yap sonuç alacaksınız.

Laptopun altında delikler var mı?

Birkaç küçük delik, ancak ekranın altında bir bakır soğutma var.

Dikkatli bakarsanız görebilirsiniz model budur.

Birkaç küçük delik, ancak ekranın altında bir bakır soğutma var.

Dikkatli bakarsanız görebilirsiniz model budur.

Altı kapalı laptoplarda soğutucunun performansı pek iyi değil size tavsiyem fanı büyük olsun daha iyi soğutuyor.

2 Sene önce 120 TL'ye almıştım bunu ucuza başka sitelerde falan bulabilirsen alabilirsin gayet başarılı halen kullanıyorum 5-6 derece düşürüyor ki 5 derece laptop için önemli daha pahalılarını alıp denemiştim bundan daha iyi sonuç vermedi. Güç seçeneklerinden en yüksek işlemciyi Max=%90'ya da %85 yap sonuç alacaksınız.

Güvenilir bir site mi bu?
Altı kapalı laptoplarda soğutucunun performansı pek iyi değil size tavsiyem fanı büyük olsun daha iyi soğutuyor.

Örnek bir model atar mısınız?

Güvenilir bir site mi bu?

Örnek bir model atar mısınız?
Rampage Ad-rc8 Showy 180mm Fan 15-17 Rgb Notebook Soğutucu Laptop Soğutucu | Trendyol

Örnek olarak attım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı