100-150 TL Oyuncu kulaklığı Tavsiyesi

Omerrrello

Centipat
Daha fazla  
Maksimum 150 TL olacak şekilde bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Counter-Strike, Apex Legend gibi oyunlar için rahat ses kasabileceğim RGB veya LED ışıklandırma olması şart olmayan oyun oynarken ve müzik dinlerken rahat ve fiyat performans kulaklığı tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maksimum 150 TL olacak şekilde bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Counter-Strike, Apex Legend gibi oyunlar için rahat ses kasabileceğim RGB veya LED ışıklandırma olması şart olmayan oyun oynarken ve müzik dinlerken rahat ve fiyat performans kulaklığı tavsiye eder misiniz?
GamePower medusayı önerebilirim 7.1 ve güzel sadece dışarı biraz ses veriyor 5 aydır sorunsuz. :)

Rampage Raging Plus alabilirsin kullanıyorum memnunum.
Rampageye kötü derler kulaklık konusunda fakat diyenlere katılmıyorum RAMPAGE SN-R3 MİKROFONLU OYUNCU KULAKLIK(SİYAH) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
2.5 yıl kullandım ve cs go da kendisi beni nova4 e kadar çıkarttı çok memnundum fakat kablosu arzalandı aslında yaptırabilirdim ama ben yeni bir kulaklık almayı seçtim bence de rampage alınabilir ama medusa da boş değil. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı