100-200 Arası Oyuncu Kulaklığı Önerisi

TAL0S

Centipat
Yer
Manisa Merkez
Böyle çok kaliteli bir şey istemiyorum arkadaşlar.

RGB'li tek renk bile olur kulak acıtmasın istiyorum
Ayrıca fazla kaba olmasın mikrofonu iyi olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana kesinlikle önerim James Donkey 710 olur şuan kullanmaktayım oyunlarda sesi gayet iyi ,mikrofonu da gayet iyi .

Oval olan modeller kullanmadan düz yuvarlak pedler ile konforunu anlamanız zor, benim önerim rampage drop modeli olur ufak bir bütçe aşarsınız ama emin olun paranızı etkin kullanmış olursunuz. RGB yok ama aramanıza gerek de yok siz ses performansının önününe geçirmeyin kriterinizde

Son düzenleme:
Mikrofonu güzel bir kulaklık istiyorsan James Donkey kulaklıklara para verme attığım kulaklığı alabilirsin sipariş ettim pazartesi kargoya verilecek eğer istersen gelince kalitesini buraya yazarım ama ben almadan önce baya araştırdım ve bu kulaklığın mikrofon olarak bu bütçede rakibi yok.
Tanıtım Videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

JAMES D0NKEY 710 AL BENDE VAR ÇOK RAHAT VE MİKROFONU ÇOK GÜZEL AMA GAMİNG GECESİNİ BEKLERSEN DAHA İYİ OLUR ÇÜNKÜ ORADA GENELDE 120 TL YE DÜŞÜYOR.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı