100-200TL kulak içi kulaklık önerisi

Hyponus

Kilopat
Daha fazla  
100-200TL arasında müzik dinlemek için kulak içi kulaklık alacağım. Kulaktan düşmemesi benim için önemli, önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Şuna bir bakın isterseniz: JBL C100SIUBLK. Yaklaşık 1 buçuk aydır telefon ve bazen laptop+PC için kullanıyorum. PC+laptop için ses kalitesi pek yüksek değil ama telefon için gayet yeterli geldi bana. Hepsiburada'da 90 TL. Belki başka sitelerde daha uyguna da bulabilirsiniz, emin değilim.

Amazonda 20 dolara satılıyor 109TL'ye denk geliyor ama amazon Türkiyede 330TL Vatanda falan 250TL

20 dolara amazondan alsam vergi falan sorunu olur mu acaba ?
Amazon'dan alışveriş yapmadım hiç, bilemiyorum. Olabilir.

20TL vergi falan alıyor toplam 177TL oluyor sanırım Türkiyede en ucuz 250TL'ye var ekstra bir sıkıntı olmuyorsa alacağım bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    15,1 KB · Görüntüleme: 29
Kesinlikle JBL c100 modelini almayın. Benim tavsiyem kesinlikle JBL T110 ve T210 modelleri olacaktır. T210 modelini yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Aşırı derecede memnunum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı