%100 CPU kullanımı

Daha fazla  
Beyler pc çok yavasladı, birden oyundan attı. CPU kullanımına girdim % 90'larda gezlyo. Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev Yöneticisi'nden bir ekran görüntüsü atar mısın? Kullanımda olan programlara bakalım. Virüs olması muhtemel.

Sorununuz aniden başladıysa ve torrent üzerinden oyun indirdiyseniz yada internetteki tuzaklardan birine düştüyseniz virüs olması muhtemel

Görev yöneticisinin bir resmini atman lazım. Muhtemelen torrentten virüs yemişsin.

Bu fotograf yeterli değil.
Görev yöneticisinin işlemler bölümünün her satırını alabilecek şekilde çekebilir misin?

Birde kurulu programlardan bilmediğiniz gereksiz olanları silin. Virüs taraması yapın. İnterneti kesince yüzdelik dilim düşüyor mu ona bakın. İşlemler bolümünde en çok çekenlerin olduğu resim atılırsa iyi olur.

Al kardeşim.

Görev yöneticisinin işlemler bölümünün her satırını alabilecek şekilde çekebilir misin?

Arkadaşım gereksiz program yok baktım. Bir de virüs programı yok Combofix indirdim işe yarar mı ?

İnternet i kesip denedim bir fark olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…