100 liraya Ethernet kablosu önerisi

Teknocuk

Hectopat
Makaleler
1
100 liraya kadar 20 metrelik Ethernet kablosuna ihtiyacım var. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim. 100 lira çok düşük bir bütçeyse arttırma şansım var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kablo konusunda 1 kere alınıp daha uğraşmama tarafındayım ben. Alınabilecek en iyilerden diye biliyorum.

100 liraya kadar 20 metrelik Ethernet kablosuna ihtiyacım var. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim. 100 lira çok düşük bir bütçeyse arttırma şansım var.

Bence gidip bir elektrikçiden kestirin. Çok da bir şey fark etmiyor hocam en kaliteli markada olsa.

Bence gidip bir elektrikçiden kestirin. Çok da bir şey fark etmiyor hocam en kaliteli markada olsa.
Normalde 50 lira gibi bie fiyata adı duyulmamış bir markadan alacaktım ama kaliteli markalarla aradaki fiyat farkını görünce gerçekten şaşırdım. Almışken de kaliteli olsun istiyorum açıkçası.

@AriceN Teşekkür ederim. İş görür diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun.

Marka çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Çok hareket edip aşınabilecek bir şey değil. Bir elektrikçiden alabilirsiniz. Ben de aynı şekilde kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…