100 Mbps modem önerisi

Sevimli Tilki

Hectopat
Daha fazla  
Modem almam lazım 75 veya 100 Mbps'lik tarife kullanacağım. Hangi modemleri ne için önerirsiniz? (Eksik bilgi vermişim kablolu Wi-Fi'de istiyorum bu hızı ayrıca VDSL yeterli.)

Son düzenleme:
Bütçeniz nedir bilmiyorum, bu yüzden kendi kullandığım modemi önereceğim. Sebebi ise kablosuz çekim ve mesafe gücünün iyi olduğunu düşünmem.
Başka siteler de daha uyguna bulabilirsiniz. Son olarak VDSL altyapısı mı kullanacaksınız yoksa fiber mi ? Ona göre de modem seçimi yapmanız gerekiyor. Kısaca bütçe ve hangi bağlantı türünde internet kullanacağınızı söylerseniz, daha doğru seçenekleri önerebiliriz.

Kablolu da mi Wi-Fi'de mi istiyorsun bu hızı hocam?

Evet kablolu VDSL de yeterli olur hocam 100-75 Mbps hız verebiliyorsa.
Bütçeniz nedir bilmiyorum, bu yüzden kendi kullandığım modemi önereceğim. Sebebi ise kablosuz çekim ve mesafe gücünün iyi olduğunu düşünmem.
Başka siteler de daha uyguna bulabilirsiniz. Son olarak VDSL altyapısı mı kullanacaksınız yoksa fiber mi? Ona göre de modem seçimi yapmanız gerekiyor. Kısaca bütçe ve hangi bağlantı türünde internet kullanacağınızı söylerseniz, daha doğru seçenekleri önerebiliriz.

VDSL ve kablolu Wi-Fi kullanacağım.

Arkadaşların dediği gibi sıfır takıntın varsa Keenetic iyi veya zyxzel VMG3625-T50b öneririm. Ama bana kalırsa sıfır almaktansa 2.el temiz araştırabilirsin yarı fiyatlarına bulabilirsiniz.
Kablolu Wi-Fi ne?

Anlatamadı da ben anladım reis :D kabloluda ama Wi-Fi'de de yüksek hız olsun istiyor :D

Modem almam lazım 75 veya 100 Mbps'lik tarife kullanacağım. Hangi modemleri ne için önerirsiniz? (Eksik bilgi vermişim kablolu Wi-Fi'de istiyorum bu hızı ayrıca VDSL yeterli.)

300-400 bandında bir model daha iyi olur bütçem bu civarda.
bütçem 300-400 bandında

Yeni konular

Geri
Yukarı