100 TL altı kulak üstü kulaklık önerisi

baş ağrıtmayı anlamadadım üstünden bahsediyorsan buna bak bu rampage bilindik marka için rahat olsun bide süngerli RAMPAGE SN-R9 Kablolu Kulaküstü Gaming Kulaklık Siyah Kırmızı
Dostum, lütfen boş konuşma.
Aynı kulaklığı 1 yıldır kullandım ve tam bir işkence, pedleri sünger değil, neredeyse yumuşak plastik.
Öyle bir başım ağrıdı ki artık değiştirmek zorunda kaldım.
Ayrıca attığın Everest mouselardan hiçbiri kaliteli değil.

Baş ağrıtmayı anlamadadım üstünden bahsediyorsan buna bak bu Rampage bilindik marka için rahat olsun bir de süngerli RAMPAGE SN-R9 Kablolu Kulaküstü Gaming Kulaklık Siyah Kırmızı

Yani baş ağrıtma derken kafanda çok durunca kafayı acıtma durumu oluyor mu diye sordum veya kulağı acıtma.
Dostum, lütfen boş konuşma.
Aynı kulaklığı 1 yıldır kullandım ve tam bir işkence, pedleri sünger değil, neredeyse yumuşak plastik.
Öyle bir başım ağrıdı ki artık değiştirmek zorunda kaldım.
Ayrıca attığın Everest mouselardan hiçbiri kaliteli değil.

Yani evet doğrusun arkadaşta öneride bulunmuş zaten bence 30 TL mousedan çok bir şey beklememeliyiz ama hepimiz hemfikiriz kalitesiz konusunda mouse un.
Arkadaşlar konuyla alakasız kusura bakmayın başlık açacak vakit dolmadı aranızda anlayan varsa annem doz aşısını oldu ama hem doz da hem de doz da ateşleme oldu doz az sürmüştü ama bu akşam 10'dan şu ana kadar hala devam ediyor geçer mi bilen yazarsa sevinirim acil!

Geri
Yukarı